Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administracja/nbp.php on line 43
Mieszkanie wynajem, deweloperzy, nieruchomości doradztwo i inwestycje deweloperskie - Wrocław
Panorama Nieruchomości
Wiosenny Przedświt
WIOSENNY PRZEDŚWIT - dobry design i wyjątkowy komfort w sielankowej przestrzeni...

Dla tych, którzy pragną mieszkać w mieście, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i z dala od hałasu, przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Osiedle WIOSENNY PRZEDŚWIT realizowane jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, na Muchoborze Wielkim przy ulicy Przedświt. Będzie to kameralne osiedle, składające się z trzech, 3-piętrowych budynków z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, a mieszkania usytuowane na parterze rozległe tarasy i ogródki. Dzięki zastosowaniu okien typu portfenetr mieszkania będą doskonale doświetlone.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co z pewnością zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców. Pomiędzy budynkami znajdzie się plac zabaw dla dzieci a wszystko to w otoczeniu naturalnej zieleni. Całość zaprojektowana została przez renomowanych i doświadczony architektów w nowoczesnym i bardzo oryginalnym stylu. Mieszkania wykończone zostaną przy użyciu dobrej jakości materiałów i zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań.

Budynki będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych - wyposażone w windę dostępną z już z poziomu garażu. Oprócz miejsc postojowych w garażu podziemnym , w ofercie posiadamy także komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe.

W pierwszym etapie zrealizowany zostanie budynek C, którego budowa już się rozpoczęłaa prace zakończą się w grudniu 2015 r. Termin zakończenia budowy budynków A i B planowany jest na czerwiec 2016 roku.

 

Panorama Media Sp. z o.o. - wyłączny przedstawiciel
+48 / 694 42 52 60
sprzedaz@wiosennyprzedswit.pl
Oferta Specjalna
Domy
Powierzchnia: 125 m2
Lokalizacja: Tyniec Mały
Aktualności
WYNIKI KONKURSU TARGOWEGO Marzec 2014
Targi Mieszkań i Domów 1-2 marca 2014 Hala Stulecia Wrocław
WYNIKI KONKURSU TARGOWEGO
Panorama Nieruchomości ul. Kazimierza Wielkiego 27, Wrocław, Poland
centrum@panorama.wroc.pl
All rights reserved 2008 Panorama Nieruchomości. Client's logos and trademarks are property of their rightful owners.