Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administracja/nbp.php on line 43
Mieszkanie wynajem, deweloperzy, nieruchomości doradztwo i inwestycje deweloperskie - Wrocław
Panorama Nieruchomości
Jordanowska

Jordanowska - kameralnie, naturalnie, nowocześnie

 

Jordanowska to nowa ciekawa oferta mieszkaniowa we Wrocławiu. Spokojna, bezpieczna okolica, bliskość głównych węzłów komunikacyjnych oraz najwyższe standardy realizacji obiektu tworzą tu znakomite warunki do życia w pobliżu wielkomiejskiego centrum. Inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Oporowie posiadającym bogatą historię. Inwestycja mieści się w rejonie szkoły podstawowej nr 15 oraz gimnazjum nr 40 - jednych z najlepszych wrocławskich szkół.

Przy spokojnej ulicy Jordanowskiej powstaje nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z windą, zaprojektowany z uwzględnieniem aktualnych wyznaczników wygody. Dla mieszkańców przygotowane zostały przytulne 2, 3 i 4 pokojowe lokale z dostępem do nowatorskich rozwiązań technologicznych, takich jak praktyczny system sterowania ogrzewaniem, podgląd z kamer monitoringu i mechanizmy otwierające automatycznie furtki, drzwi i bramy dla aut, identyfikujące mieszkańca np. po jego smartfonie. Mieszkania w stanie deweloperskim, zostaną oddane do użytku w 4Q 2016r.

W obiekcie dostępne będą ponadto komórki lokatorskie. Na zewnątrz natomiast zostanie wydzielony obszar z naziemnymi miejscami postojowymi dla pojazdów. Ogrodzony i wyposażony w monitoring z podglądem dostępnym dla lokatorów teren stanowi przy tym gwarancję poczucia bezpieczeństwa. A przyjemne dla oka wykończenie budynku oraz atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni wokół (ogródki przypisane do mieszkań umiejscowionych na parterze) zapewnią miłe wrażenia przy każdym wejściu na teren inwestycji. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

Inwestycja Jordanowska to:

24 komfortowo wykończone mieszkania z balkonami lub ogródkami
Znakomita lokalizacja w pobliżu węzłów komunikacyjnych
Przyjemne otoczenie
Praktyczne wykorzystanie najnowszych technologii użytkowych
Skuteczne systemy bezpieczeństwa


W ramach aktualnej ofert cenowej w inwestycji są dostępne mieszkania spełniające kryteria programu Mieszkania dla Młodych.. Dodatkowym atutem jest to, że Deweloper zapewnia środek ochrony jakim jest rachunek powierniczy prowadzony dla każdego nabywcy.

 

Dowiedz się więcej - zadzwoń, napisz!

 

Biuro sprzedaży:
Tel:607 522 448

mail: sprzedaz@jordanowska.pl

www.jordanowska.plOferta Specjalna
Domy
Powierzchnia: 125 m2
Lokalizacja: Tyniec Mały
Aktualności
WYNIKI KONKURSU TARGOWEGO Marzec 2014
Targi Mieszkań i Domów 1-2 marca 2014 Hala Stulecia Wrocław
WYNIKI KONKURSU TARGOWEGO
Panorama Nieruchomości ul. Kazimierza Wielkiego 27, Wrocław, Poland
centrum@panorama.wroc.pl
All rights reserved 2008 Panorama Nieruchomości. Client's logos and trademarks are property of their rightful owners.