Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administracja/nbp.php on line 43
Mieszkanie wynajem, deweloperzy, nieruchomości doradztwo i inwestycje deweloperskie - Wrocław
Panorama Nieruchomości
Inwestycja na Krzykach

APARTAMENTY WIŚNIOWA - WROCŁAW, KRZYKI - BOREK

 

Inwestycja ukończona - budynek posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie! W ofercie dostępne mieszkania 1-5 pokojowe, w metrażach od 22 do 129m2.

 

Apartamenty Wiśniowa to projekt zlokalizowany na bezpiecznym i lubianym osiedlu Krzyki-Borek. O unikalnych walorach tej lokalizacji stanowi bliskość centrum oraz szeroka dostępność infrastruktury handlowo-usługowej. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu obiektów sportowych i otaczającym osiedle terenom zielonym, osiedle Borek stanowi dla mieszkańców Wrocławia komfortowe miejsce do życia i wypoczynku. Bliskość Parku Południowego, pozwala aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu. Otwarta, niska zabudowa, na którą składają się głównie przedwojenne wille i kamienice, nadaje osiedlu niespotykany urok.


Apartamenty Wiśniowa to przestrzenie otwarte na różnorodne style życia. Bogata oferta zapewnia możliwość wyboru spośród funkcjonalnych mieszkań z tarasami nawet powyżej 120 m kw. Standard wykończenia, nowoczesny charakter oraz przestronne wnętrza tworzą dogodne warunki do życia. Dostępność i szeroki wybór tarasów, balkonów czy ogrodów, powierzchnie handlowo-usługowe oraz bogata oferta miejsc parkingowych gwarantują komfort życia codziennego.
Zapraszamy do odwiedzenia biuro sprzedaży mieszkań przyl. al. Wiśniowej 85c/1, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 18.00 oraz w soboty pomiędzy godziną 09.00 i 13.00 oraz na prezentacje mieszkań na terenie inwestycji, która odbywa się po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu spotkania.

 

Dowiedz się więcej - zadzwoń, napisz!

 

Biuro sprzedaży:
Tel: 502 334 222
mail: biuro@apartamentywisniowa.pl
www.apartamentywisniowa.pl

Oferta Specjalna
Domy Nowe
Powierzchnia: 139 m2
Lokalizacja: Tyniec Mały
Aktualności
WYNIKI KONKURSU TARGOWEGO Marzec 2014
Targi Mieszkań i Domów 1-2 marca 2014 Hala Stulecia Wrocław
WYNIKI KONKURSU TARGOWEGO
Panorama Nieruchomości ul. Kazimierza Wielkiego 27, Wrocław, Poland
centrum@panorama.wroc.pl
All rights reserved 2008 Panorama Nieruchomości. Client's logos and trademarks are property of their rightful owners.